18 Wheels of Steel Haulin indir - Tır sürme oyunu - indir.com 
Filinta
18 Wheels of Steel Haulin

18 Wheels of Steel Haulin indir

Tır sürme oyunu
18 Wheels of Steel Haulin, dünyaca ünlü bir tır sürme oyunudur. Kurallara uygun olarak şöförlük yaparak, kargonuzu zamanında ulaştırmaya çalışmalısınız. Oyunda trafik kurallarına da uymak zorundasınız, çünkü polisler her an peşinizde olabilirler. Çok ağır


18 Wheels of Steel Haulin Bilgileri

18 Wheels of Steel Haulin, dünyaca ünlü bir tır sürme oyunudur. 

Kurallara uygun olarak şöförlük yaparak, kargonuzu zamanında ulaştırmaya çalışmalısınız. Oyunda trafik kurallarına da uymak zorundasınız, çünkü polisler her an peşinizde olabilirler. Çok ağır ceza kestikleri bile olmaktadır. 

Çok kaliteli, grafik tasarımı çok iyi ve çok gerçekci olarak geliştirilmiş bu oyun yolda giderken her şey düşünülmüş durumda. Mola ve benzin ihtiyaçlarınızı bile karşılayabilirsiniz. Bu oyunla hem patron hem de şöför oluyoruz. Yeni otobüsler, yeni araçlar alıyoruz ve bunlara da şöför alarak para ödemesi yapıyoruz. Ayrıyetten otobüsle de iş alarak kendimiz de para kazanıyoruz. 

Firmalarda istediğiniz yeri seçebiliyorsunuz istediğiniz yere teslimat yapabiliyorsunuz. Teslimat yaptıktan sonra para kazanıyorsunuz. Kazandığınız parayla araba, işçi alıyorsunuz ve işçilere para ödeyerek şöförlük yaptırıyorsunuz. Son derece eğlenceli olan bu oyunu indirmenizi tavsiye ederim. 

Ekran Görüntüleri

Kullanıcı YorumlarıEditörün Seçtikleri