Mobil Uygulama Yarışması Üniversite

 5. Sınıf Fen ve Teknoloji indir - 5. sınıflar için fen ve teknoloji dersi - indir.com

5. Sınıf Fen ve Teknoloji indir

5. sınıflar için fen ve teknoloji dersi
8İyi
  • Lisans : Deneme Sürümü - 29.50 TL
  • Boyut : 178 MB
  • Versiyon :
  • Dil : Türkçe
Program 5. sınıf programına uygun olarak geliştirilmiş olup içeriğine bakıldığında son derece yararlı oluğu ve bir yılın tüm güncel konularını ele alındığı görülmektedir. Program içeriğinde; konu anlatımı, etkinlikler, bilgi, testler, laboratuvar, kütüpha

Açıklama
Program 5. sınıf programına uygun olarak geliştirilmiş olup içeriğine bakıldığında son derece yararlı oluğu ve bir yılın tüm güncel konularını ele alındığı görülmektedir. 

Program içeriğinde; konu anlatımı, etkinlikler, bilgi, testler, laboratuvar, kütüphane, kavram haritası gibi konular bulunmaktadır. 

Programın konu anlatım kısmında konuya ait bilgiler bulunmakta ve bunlar animasyonlarla renklendirilmektedir. Bilgi kısmında ise yazı ve ses dili anlaşılır biçimde kullanılmıştır. Etkinlikler bölümünde bulunan oyunlar, animasyonlar, okuma parçalarıyla eğlenceli bir öğrenme yaşayacaksınız. Laboratuvar bölümünde deneyler ve canlandırmalar yer almaktadır. Kütüphane bölümünde konulara özel bilgiler ayrıntılı olarak verilmiştir. Kavram haritası kısmında ise konulara özel kavram ilişkilerini sorgulayarak zihinde kalıcı olmasını sağlamaktadır. Test bölümünde ise her konuya özel farklı testlerle öğretdiklerinizi pekiştirebilirsiniz.

Programın konu başlıkları; 

- Maddenin Değişimi ve Tanınması, 
- Vücudumuzun Bilmecesini Çözelim, 
- Kuvvet ve Hareket, 
- Dünya, Güneş ve Ay, 
- Yaşamımızdaki Elektrik, 
- Canlılar Dünyasını Gezelim, 
- Işık ve Ses gibi konular ele alınmıştır.

5. Sınıf Fen ve Teknoloji indir

Multimedya
  •  5. Sınıf Fen ve Teknoloji
  •  5. Sınıf Fen ve Teknoloji
  •  5. Sınıf Fen ve Teknoloji

Yorumlar


Yüklenme: 0.7156 seconds.Load Time (S) : 0.281901