Adobe Photoshop CS4 Türkçe yama indir - Adobe Photoshop CS4 için Türkçe dil paketi - indir.com

Adobe Photoshop CS4 Türkçe yama

Adobe Photoshop CS4 için Türkçe dil paketi
8İyi
  • Lisans : Ücretsiz
  • Boyut : 14.5 MB
  • Versiyon : 1.0
  • Dil : Türkçe
Grafik programlarının piyasalardaki lideri konumunda bulunan ve bu alanda rakipsiz olan Adobe Photoshop CS4 için Türkçe yama programı.

Açıklama
Grafik programlarının piyasalardaki lideri konumunda bulunan ve bu alanda rakipsiz olan Adobe Photoshop CS4 için Türkçe yama programı.

Ayarlamalar paneli, 3D boyama ve kompozisyon,  maskeler paneli, genişletilmiş alan derinliği, katmanların otomatik hizalanması, görüntülerin ototmatik karıştırılması, daha güçlü baskı seçenekleri, diğer Adobe yazılımları ile bütünleşme, geliştirilmiş Adobe Photoshop Lightroom iş akışı, 3D nesne ve özelliklerin düzenlenmesi, akızı tuval yönü, daha düzgün kaydırma ve yakınlaştırma, içerik bilinçli ölçeklendirme, gelişmiş film grafikleri düzenleme, ham görüntünün daha iyi işlenmesi, renk düzeltme, dosya görüntüleme seçenekleri, genişleyebilirlik gibi bir çok yenilikçi özelliği ile bu alanda oldukça başarılı bir programdır. 

Bu etkileyici programı bu dil eklentisi ile Türkçe olarak kullanabilirsiniz. Böylece program içeriğine daha haki bir kullanıcı haline gelebilirsiniz.

Adobe Photoshop CS4 Türkçe yama indir
Multimedya
  • Adobe Photoshop CS4 Türkçe yama
Adobe Photoshop CS4 Türkçe yama Diğer Sürümleri
Yorumlar