Mobil Uygulama Yarışması Mobil Uygulama Yarışması Üniversite
Advanced SystemCare indir - Sistem revize ve düzenleme programı - indir.com

Advanced SystemCare

Sistem revize ve düzenleme programı
9Süper
  • Lisans : Ücretsiz
  • Boyut : 29 MB
  • Versiyon : 5.00.158
  • Dil : Türkçe
Advanced SystemCare tamamen bilgisayarınızı korumak amacı ile üretilmiştir. Advanced SystemCare (eski adıyla Advanced WindowsCare Personal) bilgisayarınızın korunmasına yardımcı olmak,onarım, temiz, ve bilgisayarınızı optimize etmek amacı ile kullanabilir

Açıklama

Advanced SystemCare tamamen bilgisayarınızı korumak amacı ile üretilmiştir. Advanced SystemCare (eski adıyla Advanced WindowsCare Personal) bilgisayarınızın korunmasına yardımcı olmak,onarım, temiz, ve bilgisayarınızı optimize etmek amacı ile kullanabilirsiniz.

2006 yılından bu yana 100 milyon kullanıcı tarafından indirilen bu yazılım,ödül kazanmış ve ücretsiz PC onarım yazılımı dalında %100 performans seviyesine ulaşmış nadir programlardandır.


Adware,spyware veya virüs ile güvenli ve kullanım son derece rahat bir program arıyorsanız Advanced SystemCare Türkçe adı ile Gelişmiş Sistem Bakım anlamına gelen bu programı indir.com olarak öneriyoruz.Ücretsiz Advanced SystemCare 'in Ürün Özellikleri

Versiyon: 5.0.0
Boyut 28.51 MB
Sistem Designed for Windows 8, Windows 7, Vista, XP and 2000
Üretim Tarihi 2011
Dil Seçeneği: English, ChineseSimp, ChineseTrad, Czech, Danish, Finnish, French, German, Greek, Hungarian, Italian, Japanese, Nederlands, PortugueseBR, Russian, Serbian, Spanish, Swedish, Turkish.

Advanced SystemCare indir
Multimedya
  • Advanced SystemCare
Advanced SystemCare Diğer Sürümleri
Yorumlar