aTube Catcher indir - Video indirme programı - indir.com 
Filinta
aTube Catcher

aTube Catcher indir

Video indirme programı
aTube Catcher, popüler video paylaşım sitelerinden dilediğiniz videoyu indirmenize olanak sağlayan bir programdır. aTube Catcher sayesinde beğendiğiniz videoları bilgisayarınıza indirebilir, indirmiş olduğunuz videoların formatlarını değiştirebilir ve çeş


aTube Catcher Bilgileri

aTube Catcher, popüler video paylaşım sitelerinden dilediğiniz videoyu indirmenize olanak sağlayan bir programdır.

aTube Catcher sayesinde beğendiğiniz videoları bilgisayarınıza indirebilir, indirmiş olduğunuz videoların formatlarını değiştirebilir ve çeşitli platformlarda kullanmak üzere kaydedebilirsiniz. 

Programla birlikte gelen FLV Player sayesinde indirmiş olduğunuz videoları izleyebilir ve videolarını indirme sırasına koyabilirsiniz. 

Video dönüştürme işlemi sırasında boyut, dosya formatı, framerate, kullanılacak codec, ses codec, kalite vb. özellikleri seçebilmeniz mümkündür.

Videolarınızı iPad, iPod, PSP, GPS cihazları, MP4 Çalar, Cep Telefonu, Android cihazları, DVD, VCD, MP3 ve Iphone' da çalacak şekilde ayarlayabilirsiniz. 

Program; GIF, 3GP, MOV, AVI, FLAC, 3G2, AVI, XVID, MP4, MP3, MP2, MPG, VOB, OGG, WAV, WMA, WMV ve PSP formatlarını desteklemektedir. 

Kolay kullanımı ve Türkçe dil seçeneği sayesinde oldukça tercih edilen bir programdır.

Ekran Görüntüleri

Kullanıcı YorumlarıEditörün Seçtikleri