Mobil Uygulama Yarışması Üniversite

Bridge Builder indir - Köprü yapma oyunu - indir.com

Bridge Builder indir

Köprü yapma oyunu
9Süper
  • Lisans :Ücretsiz
  • Boyut :257 KB
  • Versiyon :
  • Dil :İngilizce
Bridge Builder, bir mühendis olarak köprüler inşaa ettiğiniz düşündürücü bir zeka oyunudur. Bridge Builder' de amaç; sizden istenen bölgeye, istenen ölçülerde ve verilmiş olan bütçeyi aşmadan yaratıcı köprüler kurabilmektir. Sadece köprüyü kurmaznız yetme

Açıklama
Bridge Builder, bir mühendis olarak köprüler inşaa ettiğiniz düşündürücü bir zeka oyunudur.

Bridge Builder' de amaç; sizden istenen bölgeye, istenen ölçülerde ve verilmiş olan bütçeyi aşmadan yaratıcı köprüler kurabilmektir. Sadece köprüyü kurmaznız yetmez, aynı zamanda köprünüzün sağlam olması da gerekmektedir. Eğer tren köprü üzerinden tek parça halinde geçebilirse bir sonraki bölüme geçebilirsiniz. Aksi halde köprüyü yeni baştan kurmanız gerekecektir.

Küçük boyutlu olmasına karşın çok eğlenceli bir oyun Bridge Builder, kısa zamanda sizi kendisine bağlayacak ve yaratıcı yönünüzün ortaya çıkmasını sağlayacaktır. Haydi, siz de birbirinden harika köprüler yapın ve treni gitmek istediği noktaya ulaştırın. Keyifli oyunlar!

Not:Programın para arttırmak ve oyun içinde olmayan yeni bölümler eklemek için çeşitli hile programları bulunmaktadır. İsterseniz bunları da indirerek oyunu daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. 
Bridge Builder indir

Multimedya
  • Bridge Builder
  • Bridge Builder

Yorumlar


Yüklenme:1.412 seconds.Load Time (S) : 0.000376