Mobil Uygulama Yarışması Üniversite

Cep Telefon Rehberimi Yedekle indir - Rehber yedekleme yazılımı - indir.com

Cep Telefon Rehberimi Yedekle indir

Rehber yedekleme yazılımı
6Normal
  • Lisans :Ücretsiz
  • Boyut :529 KB
  • Versiyon :
  • Dil :Türkçe
Cep Telefon Rehberimi Yedekle, tüm cep telefonlarında kullanılabilen, rehberin silinmesi durumunda hayat kurtarıcı rol üstlenen bir programdır. Cep Telefon Rehberimi Yedekle sayesinde artık rehberiniz silinse de hiç sorun değil! Yaptığınız yedekleme sayes

Açıklama
Cep Telefon Rehberimi Yedekle, tüm cep telefonlarında kullanılabilen, rehberin silinmesi durumunda hayat kurtarıcı rol üstlenen bir programdır.

Cep Telefon Rehberimi Yedekle sayesinde artık rehberiniz silinse de hiç sorun değil! Yaptığınız yedekleme sayesinde arkadaşlarınızla bağlantıda kalmaya devam edebilirsiniz.

Bilgisayar üzerinden Excel entegrasyounu ile çalışan progamın kullanımı oldukça kolay. Yapmanı gereken tek şey cep telefonunuzdaki bilgileri bilgisayarınıza göndermek. Gönderdiğiniz bilgiler otomatik olarak Excel'e entegre edilecek, bu sayede üzerinde istediğiniz değiştirme, ekleme yada silme işlemini gerçekleştirebileceksiniz. Bilgisayarınızda bir Excel dosyası oluşturup bunu telefonunuza göndermeniz de mümkündür. Oluşturduğunuz dosyayı vcf formatında kaydederek rahatlıkla telefonunuza aktarabilirsiniz.

Cep Telefon Rehberimi Yedekle indir

Multimedya

    Warning: Illegal string offset 'resim' in /var/www/vhosts/indir.com/httpdocs/__program.php on line 259

    Warning: Illegal string offset 'resim' in /var/www/vhosts/indir.com/httpdocs/__program.php on line 259
  • Cep Telefon Rehberimi Yedekle

Yorumlar


Yüklenme:0.9313 seconds.Load Time (S) : 0.000339