CloneCD indir - CD/DVD ve ISO kopyalama aracı - indir.com 
Filinta
CloneCD

CloneCD indir

CD/DVD ve ISO kopyalama aracı
CloneCD, müzik, oyun, veri, film gibi tüm CD medyalarınızı kolayca başka bir CD'ye yazabilmenizi sağlayan bir programdır.  Program sadece verilerinizi kopyalamakla kalmaz aynı zamanda eğer varsa kopya korumalarını da kopyalar. Kolay kullanımı ve Türkçe di


CloneCD Bilgileri

CloneCD, müzik, oyun, veri, film gibi tüm CD medyalarınızı kolayca başka bir CD'ye yazabilmenizi sağlayan bir programdır. 

Program sadece verilerinizi kopyalamakla kalmaz aynı zamanda eğer varsa kopya korumalarını da kopyalar. Kolay kullanımı ve Türkçe dil desteği ile geliştirilen yeni sürümde mükemmel CD ve DVD' ler yazabilirsiniz. 

Program CD yazmakla kalmayıp DVD' de okumaktadır. Yazmış olduğunuz verileri, yarattığınız kopyaları bilindik bütün aygıtlarda oynatabilir, dinleyebilirsiniz. Program sahip olduğu arayüzü sayesinde işinizi daha da kolaylaştırarak bir kaç tıklamayla yeni CD kopyalaması yapmanızı sağlamaktadır. Program ayrıca imaj formatlarındaki ISO ve UDF gibi dosyaları ve yeni SafeDisc3 koruma sistemli CD ve DVD' leri de kopyalayabilmektedir.

Ekran Görüntüleri

Kullanıcı YorumlarıEditörün Seçtikleri