Comodo AntiVirus indir - Ücretsiz antivirüs programı - indir.com

Comodo AntiVirus

Ücretsiz antivirüs programı
8İyi
  • Lisans : Ücretsiz
  • Boyut : 85 MB
  • Versiyon : 5.10
  • Dil : İngilizce
Comodo AntiVirus son derece kullanışlı ve ücretsiz bir virüs koruma programıdır. Dışarıdan gelen tehditlere karşı sizi anında bilgilendirerek temizleme işlemine başlamaktadır. Her seviyede kullanıcının zorlanmadan kullanacağı bu program ile bilgisayarınız

Açıklama
Comodo AntiVirus son derece kullanışlı ve ücretsiz bir virüs koruma programıdır. 

Dışarıdan gelen tehditlere karşı sizi anında bilgilendirerek temizleme işlemine başlamaktadır. Her seviyede kullanıcının zorlanmadan kullanacağı bu program ile bilgisayarınızı daima güvende tutabilirsiniz. 

Program hızlı olma özelliğine de sahip olmakta ve Malware, truva atı, trojen, gibi zararlı içeriklere karşı daima koruma sağlamaktadır. 

Program otomatik olarak güncellenmekte ve bilgisayarınızı otomatik kontrol etme ve zararsız kılma işlevini gerçekleştirmektedir. Comodo AntiVirus kendisine has geliştirilmiş teknolojisiyle zararlı yazılım ve uygulamaları daima kontrol altında tutmaktadır. 

Programın genel özellikleri arasında; sistemi zorlamaması, kolay ayarlanabilir olması, Worm engelleme, e-mail tarama, işlem monitörü, tam programlanabilme gibi özellikleri sayabilmek mümkündür.

Comodo AntiVirus indir
Multimedya
  • Comodo AntiVirus
Comodo AntiVirus Diğer Sürümleri
Yorumlar