DivX Plus indir - Medya/web oynatma, format dönüştürme yazılımı - indir.com 
DivX Plus

DivX Plus

Medya/web oynatma, format dönüştürme yazılımı
DivX Plus, içeriğinde birden fazla yazılım bulunduran, gelişmiş bir medya/web oynatıcı ve format dönüştürücüdür. Paket içerisinide;  DivX Plus Player, DivX Plus Web Player, DivX Plus Converter ve DivX Plus Codec Pack uygulamaları bulunmaktadır.


DivX Plus Bilgileri

DivX Plus, içeriğinde birden fazla yazılım bulunduran, gelişmiş bir medya/web oynatıcı ve format dönüştürücüdür.

Paket içerisinide;  DivX Plus Player, DivX Plus Web Player, DivX Plus Converter ve DivX Plus Codec Pack uygulamaları bulunmaktadır.

Videoları her türlü ortamda çalıştırabilmek için özel olarak tasarlanmış bir yazlımdır. DivX, MOV, AVI, MKV ve MP4 gibi formatlar üzerinde sorunsuzca çalışabilir ve dönüştürme işlemi yapabilir.

Videolarınızı, DVD oynatıcılarınız, cep telefonlarınız yada PlayStation3 gibi oyun konsollarınızda oynatabilmeniz için gereken dönüşümü sağlayabilir.

Dönüşüm işlemi yüksek kalitede, hızlı ve kolaydır. Oluşturmuş olduğunuz videolar hem webde hem de diğer cihazlarda kolyalıkla gösterilebilir.

Paket içerisinde yer alan DivX Plus Converter ve DivX Plus Codec Pack uygulamaları 15 günlük deneme süreci ardından kaldırılmaktadır. İçeriğindeki diğer uygulamalar  ise sınırsız olarak kullanılabilmektedir.

Ekran Görüntüleri

Kullanıcı YorumlarıEditörün Seçtikleri