Dr.Web Security Space Pro indir - Antivirüs Programı - indir.com 
Filinta
Dr.Web Security Space Pro

Dr.Web Security Space Pro indir

Antivirüs Programı
Bilgisayarınızı internet, medya aygıtları, diskler ve programlardan gelen virüslere karşı korumak istiyorsanız Dr.Web Security Space Pro programını mutlaka denemelisiniz.


Dr.Web Security Space Pro Bilgileri

Bilgisayarınızı internet, medya aygıtları, diskler ve programlardan gelen virüslere karşı korumak istiyorsanız Dr.Web Security Space Pro programını mutlaka denemelisiniz.

Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlarda kullanılmak üzere geliştirilmiş olan Dr.Web Security Space Pro güçlü ve alanında etkili bir virüsten korunma programıdır. Gerçek zamanlı koruma, sezgisel algılama, otomatik güncelleme, yerleşik tarama ve günümüz teknolojisi ile yarışabilecek bir çok özelliği bu programda bulabilirsiniz. 

Dr.Web Security Space Pro programı ile sabit ya da çıkarılabilir disklerinizi kötü niyetli yazılımlara karşı koruyabilir, gerçek zamanlı koruma özelliği sayesinde CD, DVD, flash disk ve akıllı kartlara bulaşmaya çalışan zararlı dosyaları engelleyebilir, rootkit virüslerini tespit edebilir, virüslerin bulunduğu disk katmanlarını tarayarak bulur ve onları diskinizden hızlı bir şekilde temizleyebilir, web sayfaları ve e-postalarda bulunan zararlı reklam içerikleri gibi zararlıları bularak bunların bilgisayarınıza bulaşmasına engel olabilirsiniz. 

Bunun yanında internet üzerinden gerçekleştirdiğiniz bankacılık işlemlerinizi de güvenli bir şekilde yapabilmeniz için oluşabilecek sahtekarlık girişimlerini de engelleyebilen yazılım çocukları hedef alan siber suç girişimlerine karşıda bilgisayarınızda önemli bir savunma mekanizması oluşturmaktadır. Programın deneme sürümünü 30 gün boyunca tamamen ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Ekran Görüntüleri

Kullanıcı YorumlarıEditörün Seçtikleri