F-Secure KEY indir - Güvenli Şifre Saklama Yazılımı - indir.com 
Filinta
F-Secure KEY

F-Secure KEY indir

Güvenli Şifre Saklama Yazılımı
Son derece güvenli bir parola yönetim programı olan F-Secure KEY sayesinde ayrıca parola ve şifrelerinizi saklayabilirsiniz.


F-Secure KEY Bilgileri

Son derece güvenli bir parola yönetim programı olan F-Secure KEY sayesinde ayrıca parola ve şifrelerinizi saklayabilirsiniz.

Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz F-Secure KEY yazılımı ile oluşturacağınız bir ana parola yardımıyla programı kullanarak sakladığınız şifrelere erişebilir ve denetleyebilirsiniz. Ayrıca bu parolayı kullanarak yazılım paneline ulaşabilir ve sakladığınız şifreleri görüntüleyebilirsiniz.

Bilgisayarınızı bir süre kullanmadığınız zamanlarda otomatik olarak kendi kendini kilitleyebilen yazılıma erişim için ana parola girmelisiniz. Bu sayede de bilgisayar başından acil bir işinizden dolayı ayrılma durumunda kaldığınızda şifrelerinize izinsiz erişimin de önüne geçmiş olursunuz.

Ayrıca kullanışlı bir arama özelliğine de sahip olan F-Secure KEY ile ana pencere üzerinde ihtiyacınız olan şifreyi hızlı bir şekilde bulabilmeniz için size yardımcı olmaktadır. Tüm bunlara ek olarak şifre üretme özelliğini de kullanabileceğiniz yazılım sayesinde rakam, büyük ve küçük harfleri kullanarak dilediğiniz gibi şifre üretebilirsiniz.


Ekran Görüntüleri

Kullanıcı YorumlarıEditörün Seçtikleri