Mobil Uygulama Yarışması Üniversite

Farming Simulator 2013 indir - Çiftlik Simülasyonu - indir.com

Farming Simulator 2013 indir

Çiftlik Simülasyonu
9Süper
 • Lisans :Deneme Sürümü -
 • Boyut :204 MB
 • Versiyon :
 • Dil :İngilizce
Çiftlik simülasyonu oyunu olarak bu alanda tartışmasız olarak oyun dünyasının zirvesinde oturan, GIANTS Software yapımı Farming Simulator' ün 2013 yılı oyunu sizlerle.

Açıklama
Çiftlik simülasyonu oyunu olarak bu alanda tartışmasız olarak oyun dünyasının zirvesinde oturan, GIANTS Software yapımı Farming Simulator' ün 2013 yılı oyunu sizlerle.

Bu oyun artık bütün dünya tarafından takip edilen, heyecanla yeni versiyonları beklenen bir oyun haline geldi. 2011 ve 2012 yılında ki başarılarının devamını sağlayacaklarını daha 2013 oyunun tanıtım videolarında bile gösterdiler. Sonunda demosu da piyasaya çıktı. Yeni oyunda bir kaç olumlu değişiklik yapılmış. Haritalar oyunda artık daha büyük. Ayrıca ekebildiğiniz bütün tarlaları satın almak zorunda da değilsiniz. Kiralama yöntemine gidebilirsiniz. Haritaların dışında ekilecek yeni ürünlerde oyuna eklenmiş durumda. Örneğin Farming Simulator 2011 de bulunan buğday, arpa, kanola ve mısırın yanında Farming simulator 2013 ile birlikte Patates ve Şeker Pancarı da eklenmiş durumda. Farming Simulator 2011' de sadece inek çiftliği varken , Farming simulator 2013 ile birlikte besleyebileceğimiz hayvan sayısı da 3' e yükseltilmiş , tavuk ve koyunda çiftlik hayvanları içerisine eklenmiş.

Yeni marka traktörler, biçerdöverler ve ekipmanlar eklenmiş. Daha geniş bir yelpazede ekipman seçme hakkı sunulmuş. Bunlara ek olarak bir finans bölümü eklenmiş ki oyuna, adeta bir şirketi bile yönetebileceğiniz ayrıntılara sahip. Yeni alınan araçlar, çekilen krediler, hasat gelirleri, kira bedelleri, araç mazot giderleri, muhasebe ayrıntıları, mali plan gibi bir çok ayrıntıya yer verilmiş.

Haritalar artık daha pratik bir şekilde sunulmuş yeni oyunda. Ekilebilen bütün alanlar numaralandırılmış ve pratik bir şekilde gezilmesine olanak sağlanmış. Ayrıca bir de zoom özelliği eklenerek uzak bölgelerde bulunan tarlaları daha rahat görüntüleyebilmemiz sağlanmış. 

Farming Simulator 2013 oyunu yayınlanan demosu ile beklediğimize değdiğini gösteriyor. Eminim hepinizin hoşuna gidecek bu yeni versiyon. İyi eğlenceler.


Farming Simulator 2013 indir

Multimedya
 • Farming Simulator 2013
 • Farming Simulator 2013
 • Farming Simulator 2013
Farming Simulator 2013 Diğer Sürümleri

  Yorumlar
  

  Yüklenme:1.4621 seconds.Load Time (S) : 0.000368