FrostWire indir - Dosya bulma ve indirme programı - indir.com 
Filinta
FrostWire

FrostWire indir

Dosya bulma ve indirme programı
Tamamen ücretsiz olan FrostWire sayesinde internet ağı üzerindeki  müzik, resim,video ve daha bir çok kaynak dökümanları yüksek hızla indirebilirsiniz. 


FrostWire Bilgileri

Tamamen ücretsiz olan FrostWire sayesinde internet ağı üzerindeki  müzik, resim,video ve daha bir çok kaynak dökümanları yüksek hızla indirebilirsiniz. Ayrıca program internet ağını kullanarak size binlerce müzik,resim,video,program ve dökümanları bulmanız için kolaylık sağlayacaktır.


Bu programda geliştirilen indirme aracı sayesinde istediğiniz sanatçının albümünü ya da dilediğiniz şarkılarını bulabilecek ve bilgisayarınıza indirebileceksiniz.


Genel Özellikleri:

1) Dosyaları ücretsiz indirme ve güvenlik duvarını kolaylıkla geçerek dosyalara erişebilirsiniz.

2) Torent desteği sayesinde dosyaları hızlı bir şekilde bulup indirme fırsatı ve ayrıca iTunes desteği imkanı bulabilirsiniz.


3) Proxy desteği ile birlikte çok yüksek hızda ağ bağlantısı ve bu sayede güvenlik kalkanlı dosya paylaşımı yapabilirsiniz.


4)  İndirme işleminizi kaldığı yerden devam ettirme özelliği ve filtreleme özelliği


5) İndirme işlemi dışında sadece FrostWire kullanıcılarına özel sohbet odaları, istediğiniz şarkıcıların full albümünü ya da tek tek şarkı indirme özelliği


Önemli! Programın çalışması için sisteminizde Java kurulu olmalıdır. 


Ekran Görüntüleri

Kullanıcı YorumlarıEditörün Seçtikleri