Google SketchUp indir - Google 3B programı - indir.com 
Filinta
Google SketchUp

Google SketchUp indir

Google 3B programı
Google SketchUp 3 Boyutlu modeller oluşturmak, bu modelleri değiştirmek ve paylaşmak için kullanabileceğiniz bir yazılımdır. Öğrenmesi diğer 3 Boyutlu modelleme programlarından daha kolaydır. Birçok kullanıcının bu uygulamayı kullanmasının nedeni de budur


Google SketchUp Bilgileri

Google SketchUp 3 Boyutlu modeller oluşturmak, bu modelleri değiştirmek ve paylaşmak için kullanabileceğiniz bir yazılımdır. Öğrenmesi diğer 3 Boyutlu modelleme programlarından daha kolaydır. Birçok kullanıcının bu uygulamayı kullanmasının nedeni de budur.

Programın kullanımı çok basit olup, kullanıcıya 3 boyutlu tasarımın aslında ne kadar kolay olduğunu ve programın kullanım zorlugu olmadıgını gösteren bu programı kullandığınız takdirde bir başka 3B programı kullanmayacaksınız gibi görünüyor.


Ücretsiz olması ve çogu profesyonel kişilerinde bu programı kullanmasıda programın gelişmişligini ve kullanış kolaylıgını ön plana çıkarmaktadır.
SketchUp uygulamasının basitleştirilmiş araç kümesini, yardımlı çizim sistemini ve karmaşık olmayan görünümünü şu iki noktaya yoğunlaşmaya yardımcı olmak için tasarlanmış.
İşimizi olabildiğince verimli bir şekilde yaptırmak ve bunu yaparken eğlendirmek amaçlanmış durumdadır

Google geliştirmelere devam ederek programın bu son sürümünde Google Earth dokularını desteklemiştir.


Not: Programı kullanabilmeniz için sisteminizde .NET Framework 1.1 kurulu olmalıdır.

Ekran Görüntüleri

Kullanıcı YorumlarıEditörün Seçtikleri