Mobil Uygulama Yarışması Üniversite

Hitman: Blood Money indir - Kiralık katil oyunu - indir.com

Hitman: Blood Money indir

Kiralık katil oyunu
10Süper
  • Lisans : Deneme Sürümü -
  • Boyut : 759 MB
  • Versiyon :
  • Dil : İngilizce
Blood Money oyununda yok edici bir suikastçıyı yönetiyor olacaksınız. Oyunda size verilen emirleri yerine getirmeniz gerekmektedir. Bu emirler de genellikle kötü adamları yok etmeniz istenecektir. Oyunun diğer serisindeki yapay zeka hataları bu oyunda tam

Açıklama
Blood Money oyununda yok edici bir suikastçıyı yönetiyor olacaksınız. 

Oyunda size verilen emirleri yerine getirmeniz gerekmektedir. Bu emirler de genellikle kötü adamları yok etmeniz istenecektir. Oyunun diğer serisindeki yapay zeka hataları bu oyunda tamamen düzeltilmiştir. Bu oyunda ana unsurun para olduğunu unutmamanız gerekmektedir. Çünkü yönettiğiniz tetikçinin kullanacağı silah ve bazı özellikleri tamamen para ile ilgilidir. Ayrıca oyunun bazı bölümlerinde rüşvet vermeniz gerekmektedir. Bunun için oyunda kazandığınız parayı çok iyi değerlendirin. 

Oyunda kiralık katil olduğunuzu unutmayınız. Size verilen işlerin arasında önemsiz insanları yok etmek varsa biraz düşünün, çünkü bu işi yapmayın, bunu yaparsanız oyundaki şöhretiniz ayaklar altına alınmış olacaktır. 

Birisine suikast düzenleyeceğiniz zaman çok sessiz olmanız gerekmektedir. Suikast işlemini bitirdikten sonra olay yerinde kesinlikle delil bırakmamaya özen gösteriniz. 

Oyundaki ses efektleri de diğer serilerde olduğu gibi başarılıdır. İyi bir ses sistemine sahipseniz, ses efektlerinden memnun kalıcaksınız. Oyunu bilgisayarınıza indirin ve oynamaya başlayın, kendinizi aksiyonun, akıl oyunlarının içine atın.

Hitman: Blood Money indir

Multimedya
  • Hitman: Blood Money
  • Hitman: Blood Money
  • Hitman: Blood Money

Yorumlar


Yüklenme: 0.9081 seconds.Load Time (S) : 0.232602