Mobil Uygulama Yarışması Üniversite

İhaleli Batak indir - İhaleli Batak Oyunu - indir.com

İhaleli Batak indir

İhaleli Batak Oyunu
9Süper
  • Lisans :Ücretsiz
  • Boyut :3 MB
  • Versiyon :1.1.0
  • Dil :Türkçe
Kart oyunları sevenler için güzel bir oyun. İhaleli batak zor ve bir o kadar zevkli bir kart oyunudur. Bilgisayara karşı oynayabilecek ve ihalelere girebileceksiniz.

Açıklama
Kart oyunları sevenler için güzel bir oyun. İhaleli batak zor ve bir o kadar zevkli bir kart oyunudur. Bilgisayara karşı oynayabilecek ve ihalelere girebileceksiniz. İhaleli batak indirerek hafızanızı güçlendirerek, bedava oyun oynama keyfine varabilirsiniz.
 
İhaleli Batak Oyunu Kuralları
 
Kağıtlar dağıtıldıktan sonra ihale açılır. İhale kağıtları dağıtan kişinin sağındaki ilk kişinin ihaleye girmek istemesini söylemesiyle devam eder. Eğer ihaleye girecekse kozunu söyler ve oyun ihaleye girenden başlar. Eğer ihaleye girmezse onun yanındaki oyuncuya ihaleye girmek için hak doğar. Sonunda eğer kimse ihaleye girmezse dağıtan oyuncu kararlaştırılan en düşük ihale değeri ile oyuna başlar. Oyunda ihaleyi alan hangi tür kağıdın koz olduğunu söyler. Yerde hangi cinse ait kağıt varsa elindeki o cinse ait yerde olan kağıttan daha büyük bir kağıt atarak oyun oynanır. Oyun yerdeki dört kağıdı alan kişinin tekrar yere kağıt atmasıyla devam eder. Böylece eldeki 13 kağıt bitene kadar devam eder. En fazla puan toplayan oyunu kazanır. Batmak ise şöyle açıklanabilir; ihaleye giren kişi söylediği sayıdan daha az el alırsa söylediği sayı kadar puan düşürülür. Oyunda ihaleye girmeyen kişiler de en az 1 almak zorundadır.
 

İhaleli Batak indir

Multimedya
  • İhaleli Batak
  • İhaleli Batak

Yorumlar


Yüklenme:0.977 seconds.Load Time (S) : 0.000354