Mobil Uygulama Yarışması Üniversite

Internet Download Manager indir - Dosya indirme yöneticisi - indir.com

Internet Download Manager indir

Dosya indirme yöneticisi
9Süper
  • Lisans :Deneme Sürümü -
  • Boyut :4.3 MB
  • Versiyon :6.10
  • Dil :Türkçe
Internet Download Manager, dosya indirme hızınızı arttırarak zamandan tasarruf etmenize ve yarıda kalan indirme işlemlerinizi kaldıkları yerden devam ettirmenize olanak sağlayan bir programdır. Program sayesinde hızınızı 5 kata kadar yükseltebilirsiniz. I

Açıklama
Internet Download Manager, dosya indirme hızınızı arttırarak zamandan tasarruf etmenize ve yarıda kalan indirme işlemlerinizi kaldıkları yerden devam ettirmenize olanak sağlayan bir programdır.

Program sayesinde hızınızı 5 kata kadar yükseltebilirsiniz. Internet Download Manager, FTP, HTTP, HTTPS, SHTTP protokollerini, proxy sunucularını, güvenlik duvarlarını, çerezleri, ses dosyalarını, MPEG video içeriklerini desteklemektedir. Bunun yanında aklınıza gelebilecek en popüler tarayıcılarla da uyumlu çalışan program sayesinde sorunsuz bir şekilde işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. 

Son derece kullanışlı bir yapıya sahip olmakla birlikte arayüzü sayesinde de kolay bir kullanıma sahiptir.

Programın genel özellikleri arasında; ZIP önizleme, olaylarda ses çıkartabilme, komut dizisi kullanabilme, sürükle-bırak desteği, hızlı güncelleme, isteğe göre bir çok kanaldan indirme yapabilme, izdirme zamanı belirleme, özelleştirilebilir arayüz, tamamlanan dosyalar için otomatik virüs denetimi gibi özellikler bulunmaktadır. 

Internet Download Manager indir

Multimedya
  • Internet Download Manager
  • Internet Download Manager

Yorumlar


Yüklenme:1.6932 seconds.Load Time (S) : 0.000327