Jdownloader indir - Dosya paylaşım sitelerinden premium hesap satın almadan, hızlı bir şekilde dosya indirmenizi sağlayan bir yazılım - indir.com 
Filinta
Jdownloader

Jdownloader indir

Dosya paylaşım sitelerinden premium hesap satın almadan, hızlı bir şekilde dosya indirmenizi sağlayan bir yazılım
Jdownloader Rapidshare.com, megaupload.com gibi dosya paylaşım sitelerinden premium hesap satın almadan, hızlı bir şekilde dosya indirmenizi sağlayan bir yazılımdır. Çoklu paralel indirme, captcha algılama, otomatik sıkıştırıl


Jdownloader Bilgileri

Jdownloader Rapidshare.com, megaupload.com gibi dosya paylaşım sitelerinden premium hesap satın almadan, hızlı bir şekilde dosya indirmenizi sağlayan bir yazılımdır.

Çoklu paralel indirme, captcha algılama, otomatik sıkıştırılmış dosya çıkartma, link şifreleme gibi pek çok özelliği sahip olan bu program sayesinde artık dosya indirmek çok daha kolay.

Türkçe dil desteği de bulunan jDownloader, arşiv (rar) şifrelerini kayıt altında tutarak otomatik olarak bu şifreleri giriyor ve arşiv dosyalarının içerisindeki dosyaları klasörlere açmasını sağlayabiliyor.

Not: Programın bilgisayarınızda çalışabilmesi için Java kurulu olması gerekmektedir. Java yazılımını buradan indirebilirsiniz.


Ekran Görüntüleri

Kullanıcı YorumlarıEditörün Seçtikleri