Jdownloader indir - Dosya paylaşım sitelerinden premium hesap satın almadan, hızlı bir şekilde dosya indirmenizi sağlayan bir yazılım - indir.com

Jdownloader

Dosya paylaşım sitelerinden premium hesap satın almadan, hızlı bir şekilde dosya indirmenizi sağlayan bir yazılım
7İyi
  • Lisans : Ücretsiz
  • Boyut : 80 KB
  • Versiyon : 1.0
  • Dil : Türkçe
Jdownloader Rapidshare.com, megaupload.com gibi dosya paylaşım sitelerinden premium hesap satın almadan, hızlı bir şekilde dosya indirmenizi sağlayan bir yazılımdır. Çoklu paralel indirme, captcha algılama, otomatik sıkıştırıl

Açıklama
Jdownloader Rapidshare.com, megaupload.com gibi dosya paylaşım sitelerinden premium hesap satın almadan, hızlı bir şekilde dosya indirmenizi sağlayan bir yazılımdır.

Çoklu paralel indirme, captcha algılama, otomatik sıkıştırılmış dosya çıkartma, link şifreleme gibi pek çok özelliği sahip olan bu program sayesinde artık dosya indirmek çok daha kolay.

Türkçe dil desteği de bulunan jDownloader, arşiv (rar) şifrelerini kayıt altında tutarak otomatik olarak bu şifreleri giriyor ve arşiv dosyalarının içerisindeki dosyaları klasörlere açmasını sağlayabiliyor.

Not: Programın bilgisayarınızda çalışabilmesi için Java kurulu olması gerekmektedir. Java yazılımını buradan indirebilirsiniz.


Jdownloader indir
Multimedya
  • Jdownloader
Jdownloader Diğer Sürümleri
Yorumlar