Mobil Uygulama Yarışması Üniversite

Keloğlan Matematik Ülkesinde indir - Konu anlatımlı matematik simülatörü - indir.com

Keloğlan Matematik Ülkesinde indir

Konu anlatımlı matematik simülatörü
9Süper
  • Lisans :Deneme Sürümü - 30 TL KDV Dahil
  • Boyut :259 MB
  • Versiyon :1.1
  • Dil :Türkçe
Keloğlan Matematik Ülkesinde ilköğretim 1. sınıf öğrencisinin yaş grubunu göz önünde bulundurarak MEB 1. sınıf matematik müfredatına tam uyumlu bir şekilde bilgiyi aktarmak, interaktif (etkileşimli) animasyonlarla ilgiyi odaklamak, başarıyı ödüllendirmek

Açıklama

Keloğlan Matematik Ülkesindeilköğretim 1. sınıf öğrencisinin yaş grubunu göz önünde bulundurarak MEB 1.sınıf matematik müfredatına tam uyumlu bir şekilde bilgiyi aktarmak, interaktif(etkileşimli) animasyonlarla ilgiyi odaklamak, başarıyı ödüllendirmek veöğrenimi oyunlara destekleyici en sıkıcı ya da en zor konuları bile çizgi filmtadında işleyerek eğlenceli hale getirmek üzerine kurgulanmıştır.

 

Ezbersiz Eğitim ilkelerini en iyi yerinegetiren araçlardan biri olan Keloğlan Matematik Ülkesi?nde uygun öğrenme veöğretme ortamı ile beraber kalıcı öğrenmeyi de sağlamada etkili biryardımcıdır.

Öğrencileriniz,Ak Sakallı Dede?nin yardımıyla önce konuları öğrenecek, sonra Ak sakallı dede?ninoyun şeklinde hazırlanmış sınavlarını geçecek, hazır olduklarında da herbölümde farklı bir kötü karaterle karşılaşıp öğrendiklerini kullanarak onlarınyine oyun şeklinde hazırlanmış sınavlarını geçmeye çalışacaklar.

 

KONU ANLATIMI-KAVRATMA

Keloğlan karşılaştığı zorluklardayada aldığı görevlerde yardım almak zorundadır. Burada AK SAKALLI DEDE devreyegirer. Keloğlana kötü karakterleri yenmesi için bilmesi gerekenleri örneklerleanlatır. Öğretmenlerimiz bu anlatım bölümlerini sınıflarında rahatlıkla kullanabilirler.Konu anlatımı bölümü iki aşamadır.

Birinci bölümde Ak sakallı dedekonuyu örnek vererek anlatır. Burada öğrenci katılımı azdır. Aktif dinlemevardır.

İkinci bölümde konu anlatımınınhemen arkasından Kavrama bölümüne geçilir. Burada öğrenci aktiftir. Ak sakallıdedenin sorularına doğru cevap vermek zorundadır. Bu aşamadan sonra artık öğrenci de maceranın içindedir. Nekadar soru çözdüğünün farkında bile olmayacaktır. Yapacağı sorular öğreciningörevidir ve o, artık Matematik Ülkesi?nin bir kahramınıdır.

Artık kötülerle karşılaşmayahazırdır.

 

DEĞERLENDİRME

Ünite içinde konu anlatımları vekavratma bölümleri tamamlandığında öğrenci kötü karakterle karşılaşmayahazırdır artık. Bundan sonra değerlendirme bölümüne geçilir. Ünitede gördüğübütün konularla ilgili kötü karakterlerin sorularına doğru cevap vermekzorundadır.

( Üretici tanıtım metnidir. )

 

Not :Programın deneme sürümüdür.Dilerseniz KDV 30 TL yesatın alabilirisniz.


Keloğlan Matematik Ülkesinde indir

Multimedya
  • Keloğlan Matematik Ülkesinde
  • Keloğlan Matematik Ülkesinde
  • Keloğlan Matematik Ülkesinde
  • Keloğlan Matematik Ülkesinde

Yorumlar


Yüklenme:2.5865 seconds.Load Time (S) : 0.000569