Mobil Uygulama Yarışması Üniversite

Okuma Yazma Öğreniyorum indir - MEB ödüllü okuma yazma simülatörü - indir.com

Okuma Yazma Öğreniyorum indir

MEB ödüllü okuma yazma simülatörü
10Süper
  • Lisans :Deneme Sürümü - 30 TL KDV Dahil
  • Boyut :58,2 MB
  • Versiyon :2.0
  • Dil :Türkçe
MEB ödüllü tek ilköğretim 1. sınıf okuma yazma eğitimi yazılımıdır. Ses temelli cümle yöntemi ve bitişik eğik yazı temeli üzerinde yapılandırılmıştır. Milli Eğitim Bakanlığı'nın yeni ilkokuma yazma öğretimi programı ile tam uyumludur.İçinde Düzenli çizg

Açıklama

MEB ödüllü tek ilköğretim 1. sınıfokuma yazma eğitimi yazılımıdır. Ses temelli cümle yöntemi ve bitişik eğik yazıtemeli üzerinde yapılandırılmıştır. Milli Eğitim Bakanlığı'nın yeni ilkokumayazma öğretimi programı ile tam uyumludur.

İçinde Düzenli çizgi çalışmaları,seslerin sezdirilmesi, kavratılması, harflerin yazılış yönleri, hece, kelime,tümce ve metinlerin oluşturulması, değerlendirme etkinlikleri, akıllı tahta veweb kamera gibi uygulamaların tümünü, bilgisayar ortamında gerçekleştirmenizisağlar.

Projeksiyon cihazı, akıllı tahtaveya grafik tablet gibi araçlar kullanarak, dersliğinizdeki eğitim ortamınıbütünüyle değiştirebilirsiniz.

Öğrencileriniz evlerinde bu programıkullanarak ilkokuma yazma öğretimini hızlı, kolay ve eğlenceli bir biçimdegerçekleştirir, sınıfa hazırlanmış olarak gelirler. Okumaya geçiş süreci çabukve eksiksiz biçimde tamamlanır. Ayrıca ekran görüntüleri üzerinde çizimyapabileceğiniz ekran kalemi uygulaması ile dersleri daha verimliişleyebilirsiniz

 

Not:Programın deneme sürümüdür.Programa KDV Dahil 30 TL yesahip olabilirinisiz.


Okuma Yazma Öğreniyorum indir

Multimedya
  • Okuma Yazma Öğreniyorum
  • Okuma Yazma Öğreniyorum
  • Okuma Yazma Öğreniyorum

Yorumlar


Yüklenme:2.0139 seconds.Load Time (S) : 0.000900