Mobil Uygulama Yarışması Üniversite

Point Blank indir - Türkçeleştirilmiş online bir MMO FPS oyunu - indir.com

Point Blank indir

Türkçeleştirilmiş online bir MMO FPS oyunu
9Süper
  • Lisans : Ücretsiz
  • Boyut : 515.8MB
  • Versiyon :
  • Dil : Türkçe
Point Blank, online olarak oynanan, tamamen Türkçeleştirilmiş bir MMO FPS oyunudur. Oyunu kurtuktan sonra üye olmanız gerekmektedir.

Açıklama
Point Blank, online olarak oynanan, tamamen Türkçeleştirilmiş bir MMO FPS oyunudur. Oyunu kurduktan sonra üye olmanız gerekmektedir.

Oyunun yapımcıları, kullanıcıları sürekli aktif tutabilmek adına Facebook ve Twitter gibi ortamlarda haber vermeden ürün dağıtımı yapmayı, bu sayede sürekli kullanıcı kazanmayı hedeflemektedir.

Çeşitli ses ve görsel efekleriyle süslenen oyun, oynadığınız ortamda yaşıyormuşcasına bir hisse kapılmanızı sağlamaktadır.

Point Blank'ın kısaca hikayesi; bundan 10 yıl önce tek bir çatı altında toplanan küçük göçmen örgütleri tarihin en büyük protesto gösterisini düzenlemişti. 

Olası bir duruma karşı asker hazır olarak tutuluyordu. Mühimmat yüklü askeri bir aracın patlaması üzerine milyonarca can kaybı yaşandı, şehir neredeyse yerle bir oldu. Bu durum karşısında hem devlet hem de provakatörler birbirini suçladı. Göçmenlerin çoğu hapse atıldı ya da sınır dışı edildi. Bu duruma dur demek için göçmenler Free Rebels adında silahlı bir örgüt kurdu. Buna karşın devlet tarafından da gerilla savaşlarında mücadele edebilecek CT-Force teşkilatı kuruldu.

Artık CT- Force ve Free Rebels arasında kıyasıya bir savaş başladı. Tarafınızı seçin ve oyunun keyfini çıkarın!

Point Blank indir

Multimedya
  • Point Blank
  • Point Blank

Yorumlar


Yüklenme: 0.6337 seconds.Load Time (S) : 0.182564