Second Life indir - Sanal yaşam oyunu - indir.com 
Filinta
Second Life

Second Life indir

Sanal yaşam oyunu
Second Life, Sims benzeri bir sanal yaşam oyunudur. Second Life ya da Türkçe karşılığıyla İkinci Yaşam' da ne olmak istiyorsanız o oluyorsunuz. Dilerseniz çok yakışıklı bir sanatçı, dilerseniz çok zeki bir mühendis ya da hangi meslek grubuna dahil, hangi


Second Life Bilgileri

Second Life, Sims benzeri bir sanal yaşam oyunudur.

Second Life ya da Türkçe karşılığıyla İkinci Yaşam' da ne olmak istiyorsanız o oluyorsunuz. Dilerseniz çok yakışıklı bir sanatçı, dilerseniz çok zeki bir mühendis ya da hangi meslek grubuna dahil, hangi karakterde bir insan olmak isterseniz o oluyorsunuz.

Oyuna başlarken bir karakter yaratıyor, bu karakterin tüm fiziksel ve zihisel özelliklerini siz belirliyorsunuz. Daha sonra karakteriniz yaşamaya başlıyor. Ancak burada da yaşamak için paraya ihtiyacınız var. Bu yüzden çalışmanız gerekiyor.

Oyunun Sims' den en büyük farkı, siz bilgisayarınızı kapamış dahi olsanız orada günlük yaşantınızın devam ediyor olması. Yani 3 hafta sonra oyunu açtığınızda kaldığınız yerden devam etmek zorunda değilsiniz. O süre zarfında karakteriniz kendini geliştirmeye ve yaşamaya devam ediyor.

Oyunu bilgisayarınıza kurduktan sonra bi üyelik gerçekleştirmeniz gerekiyor. Üyelik için tıklayın.

Keyifli oyunlar!

Ekran Görüntüleri

Kullanıcı YorumlarıEditörün Seçtikleri