Surgeon Simulator 2013 indir - Cerrah Simülasyonu - indir.com 
Filinta
Surgeon Simulator 2013

Surgeon Simulator 2013 indir

Cerrah Simülasyonu
Surgeon Simulator 2013 oyunu, yani Cerrah Simülatörü oyunu 2013 versiyonu ile karşınızda.


Surgeon Simulator 2013 Bilgileri

Surgeon Simulator 2013 oyunu, yani Cerrah Simülatörü oyunu 2013 versiyonu ile karşınızda.

Simülasyon oyunları artık tartışmasız olarak oyun dünyasının liderliğini üstlenmiş durumda. Bu alanda birçok başarılı oyun piyasaya sürülmüş durumda. Oyunlar artık başarılarını konular ve içerik hususlarında ki yaratıcılıklarına da borçlular.

Surgeon Simulator 2013 oyunu da sizin ilginizi çekebilecek türden farklı bir tarza ve konuya sahip bir oyun. Oyunumuzda bir doktoru canlandırıyoruz. Amacımız başarılı bir açık kalp operasyonunu gerçekleştirmek. 

Oyun içeriği ile biraz çekinmenize neden olabilir fakat bir ameliyat bu kadar eğlenceli bir hale böyle getirilebilir.  Hastaya zarar vermeden kalbine ulaşacak ve başarılı bir operasyon gerçekleştireceksiniz. Fakat bu amaç için kullanacağınız gereçler işin eğlenceli kısmını oluşturuyor. Bazen bir testere bazen bir çekiç işinizi görebilir. Çeşitli tuşlar ile bir elin 5 parmağını yönlendiriyorsunuz ve dikkatli olmak zorundasınız çünkü sağlam bir kalp elinizde işlevini yitirebilir.

Basit grafiklere sahip oyunumuz farklı bir alanda eğlenmek isteyen oyun severler için iyi bir tercih olabilir. İyi eğlenceler.

Ekran Görüntüleri

Kullanıcı YorumlarıEditörün Seçtikleri