Sweet Home 3D indir - 3D ev dekorasyon programı - indir.com 
Filinta
Sweet Home 3D

Sweet Home 3D indir

3D ev dekorasyon programı
İç dekorasyonunuzda değişiklik yapmak istiyorsanız eğer bilgisayarınızda Sweet Home 3D mutlaka olmalı! Sweet Home 3D, ev içerisinde olmasını istediğiniz herşeyi size 3 boyutlu olarak gösterebilmektedir. Program ücretsiz olarak kullanılabilmenin yanı sıra


Sweet Home 3D Bilgileri

İç dekorasyonunuzda değişiklik yapmak istiyorsanız eğer bilgisayarınızda Sweet Home 3D mutlaka olmalı! 

Sweet Home 3D, ev içerisinde olmasını istediğiniz herşeyi size 3 boyutlu olarak gösterebilmektedir. Program ücretsiz olarak kullanılabilmenin yanı sıra çok kolay ve kullanışlıdır. 

Eşyalarınızın yerini değiştirmek, duvar renklerini değiştirmek  artık sizin elinizde. Program kolay olduğu kadar eğlecelidir de. Yaptığınız çizimler ve yerleştirdiğiniz eşyaları otomatik olarak 3 boyutlu görebilirsiniz. Yakınlaştırma özelliğini kullanarak kendinzi o an evin içindeymiş gibi hissetmenizi de sağlamaktadır. 

Programın en güzel özelliklerinde birisi de bina planını jpeg olarak yükleyebilmenizdir. Evinize iç dekorasyon yapmadan önce bu program sayeside istediğiniz eşyanın yerini değiştirebilir, farklı renkler kullanabilir, yeni eklemeler yapabilir ve daha çoğundan faydalanabilirsiniz. 
Programı çalıştırabilmeniz için bilgisayarınızda java yüklü olması gerekmektedir.

Ekran Görüntüleri

Kullanıcı Yorumları



Editörün Seçtikleri