Mobil Uygulama Yarışması Üniversite

Volfied indir - Uzay oyunu - indir.com

Volfied indir

Uzay oyunu
9Süper
  • Lisans :Ücretsiz
  • Boyut :416 KB
  • Versiyon :
  • Dil :İngilizce
Volfied, bilgisayarın ilk çıktığı yıllardan günümüze kadar ulaşmış efsanevi oyunlardan birisidir. Volfied' de amaç dünyayı ele geçirmeye çalışan istilacı hayvalnlardan kurtulmaktır. Yılan, yengeç, salyangoz gibi pek çok düşmanla baş edilmesi gereken oyunu

Açıklama
Volfied, bilgisayarın ilk çıktığı yıllardan günümüze kadar ulaşmış efsanevi oyunlardan birisidir.

Volfied' de amaç dünyayı ele geçirmeye çalışan istilacı hayvalnlardan kurtulmaktır. Yılan, yengeç, salyangoz gibi pek çok düşmanla baş edilmesi gereken oyunu oynamak da oldukça basittir. Yapmanız gereken tek şey karşınıza çıkan tehlikeleri sıkıştırarak yok etmektir. Bunun için alanlarını kesmeli ve yaşadıkları yeri iyice sıkıştırmalısınız. Yaşadıkları alanın %80'in altında kalacak şekilde kestiğinizde bölümü geçmiş olacaksınız. 

Oyun toplamda 15 bölümden oluşmaktadır. Yön tuşlarını kullanarak gideceğiniz yönü belirleyebilir, çizgi dışına çıkmamak için boşluk tuşunu kullanabilirsiniz. Çizginin dışındayken düşmanların size temas etmemesini sağlamalısınız, aksi halde ölürsünüz. Alanı daralttıkça bonuslar da kazanacaksınız. Aldığınız bonuslar size zamanı durdurma, ateş edebilme, hızlı hareket edebilme ve büyük bomba atabilme gibi özellikler sağlayacak. 

Yılların eskitemediği oyun Volfied'i şimdi siz de oynayın!

Volfied indir

Multimedya
  • Volfied
  • Volfied

Yorumlar


Yüklenme:2.4662 seconds.Load Time (S) : 0.000341