VSO Downloader indir - Ücretsiz Video İndirme Programı - indir.com

VSO Downloader

Ücretsiz Video İndirme Programı
5Normal
  • Lisans : Ücretsiz
  • Boyut : 11.6 MB
  • Versiyon : 2.9.5.8
  • Dil : İngilizce
İnternette izlediğimiz videoları otomatik bir şekilde algılayarak bilgisayarımıza indirip kayıt eden programdır.

Açıklama

VSO Downloader, internette Youtube, Dailymotion, Vimeo, izlesene ve benzeri video sitelerinde bulunan birçok videoyu bu program aracılığı ile bilgisayarınıza indirip kayıt edebilirsiniz. 

VSO Downloader programı tamamen ücretsiz olup, program içerisinde bilgisayarınıza zarar verecek eklenti ve sizi meşgul edecek hiçbir reklam içermemektedir. Programın kurulumu oldukça kolay olup sadece .exe dosyasını çalıştırmanız yeterli. Program bilgisayarımızın arka planında çalışıyor ve internette gezindiğiniz video sitelerinden izlediğiniz veya dinlediğiniz dosyaları otomatik algılayarak indirme işlemine başlıyor. VSO Downloader tüm internet tarayıcıları ile uyumlu olarak çalışmaktadır. Dilerseniz programın sistemde bulunan ''Monitor Streaming'' seçimini kaldırarak indirme özelliğini manuel ayarlayabilirsiniz. 

VSO Downloader Programı izlediğiniz yada dinlediğiniz video ve ses dosyalarını otomatik olarak tespit eder. Bilgisayarınızın sistem kaynaklarını kesinlikle zorlamaz. İzlediğiniz videoların açılışında bulunan reklamları kesinlikle bilgisayarınıza indirmez. Dosyaları parçalara ayırarak indirme işlemini hızlı bir şekilde yapar. Bütün internet protokollerini desteklediği için tüm internet tarayıcılarında kolaylıkla kullanılabilir. İndirme işlemi sırasında bilgisayarınız kapansa bile yeniden açıldığında kaldığı yerden indirmeye devam eder.

 


VSO Downloader indir
Multimedya
  • VSO Downloader
  • VSO Downloader
  • VSO Downloader
VSO Downloader Diğer Sürümleri
Yorumlar