Mobil Uygulama Yarışması Üniversite

VSO Downloader indir - Ücretsiz Video İndirme Programı - indir.com

VSO Downloader indir

Ücretsiz Video İndirme Programı
5Normal
  • Lisans :Ücretsiz
  • Boyut :11.6 MB
  • Versiyon :2.9.5.8
  • Dil :İngilizce
İnternette izlediğimiz videoları otomatik bir şekilde algılayarak bilgisayarımıza indirip kayıt eden programdır.

Açıklama

VSO Downloader, internette Youtube, Dailymotion, Vimeo, izlesene ve benzeri videositelerinde bulunan birçok videoyu bu program aracılığı ile bilgisayarınızaindirip kayıt edebilirsiniz. 

VSO Downloader programı tamamen ücretsiz olup, programiçerisinde bilgisayarınıza zarar verecek eklenti ve sizi meşgul edecek hiçbirreklam içermemektedir. Programın kurulumu oldukça kolay olup sadece .exedosyasını çalıştırmanız yeterli. Program bilgisayarımızın arka planındaçalışıyor ve internette gezindiğiniz video sitelerinden izlediğiniz veyadinlediğiniz dosyaları otomatik algılayarak indirme işlemine başlıyor. VSO Downloader tüm internet tarayıcıları ile uyumluolarak çalışmaktadır. Dilerseniz programın sistemde bulunan ''MonitorStreaming'' seçimini kaldırarak indirme özelliğini manuel ayarlayabilirsiniz. 

VSO Downloader Programı izlediğiniz yada dinlediğinizvideo ve ses dosyalarını otomatik olarak tespit eder. Bilgisayarınızın sistemkaynaklarını kesinlikle zorlamaz. İzlediğiniz videoların açılışında bulunanreklamları kesinlikle bilgisayarınıza indirmez. Dosyaları parçalara ayırarakindirme işlemini hızlı bir şekilde yapar. Bütün internet protokollerinidesteklediği için tüm internet tarayıcılarında kolaylıkla kullanılabilir.İndirme işlemi sırasında bilgisayarınız kapansa bile yeniden açıldığındakaldığı yerden indirmeye devam eder.

 


VSO Downloader indir

Multimedya
  • VSO Downloader
  • VSO Downloader
  • VSO Downloader

Yorumlar


Yüklenme:2.0133 seconds.Load Time (S) : 0.000499