Vuze indir - Dosya paylaşım ve indirme programı - indir.com 
Filinta
Vuze

Vuze indir

Dosya paylaşım ve indirme programı
Vuze yani eski adıyla Azureus olarak bilinen bu program Bittorrent protokolüne destek sağlayan bir dosya paylaşım ve video izleme yazılımıdır. Program java destekli olarak çalışmakta olup geniş kullanıcı kitlesine sahiptir. Programın kullanışı çok kolay v


Vuze Bilgileri

Vuze yani eski adıyla Azureus olarak bilinen bu program Bittorrent protokolüne destek sağlayan bir dosya paylaşım ve video izleme yazılımıdır. 

Program java destekli olarak çalışmakta olup geniş kullanıcı kitlesine sahiptir. Programın kullanışı çok kolay ve ücretsizdir. Java tabanlı olarak geliştirilmiş olan ve önemli eklentiler içeren Vuze torrent istemcileri arasında en başarılarından biridir. 

Programın özelliklerini sıralayacak olursak; çoklu torrent indirme, çoklu proxy desteği, kişiselleştirilebilir arayüz, limit koyabilme gibi özellikleri bulunmakta olup Vuze ile bütün videoları HD görüntü kalitesinde izleyebilir, indirebilir ve paylaşabilirsiniz. 

Vuze ile verilerinizi kontrol ederek dilediğiniz miktarda limit koyarak internet bağlantınızı istediğiniz şekilde kullanmanız mümkündür. 

Ekran Görüntüleri

Kullanıcı YorumlarıEditörün Seçtikleri